Kniha návštěv

Vložil Petr Dvořák

Titulek Nové kurty

Odpovědět

Když jsem se dozvěděl ,že se uvažuje o výstavbě dvou antukových tenisových kurtů,čekal jsem,že se o tom bude jednat na valné hromadě Sokola.Byl jsem ale nemile překvapený,když jsem se před koncem roku dozvěděl,že už je vše schváleno a začalo se zemními pracemi.
Taková velká akce,při které se mimochodem zastaví poslední použitelný pozemek Sokola,by se podle mého měla projednávat a schvalovat na valné hromadě a ne mezi pár lidmi na výboru,který nebyl ani úplný!Přijde mi to jako ignorance určité skupiny lidí vůči všem ostatním členům Sokola!
V tomto kontextu bych chtěl podotknout ještě jednu věc,a to že v tomto Sokole má možnost hlasovat a volit na valných hromadách pouze čtvrtina členů jako delegáti!Ostatní členové tak mají smůlu.Což mi přijde vzhledem k počtu členů absurdní!
Závěrem chci podotknout,že nemám nic proti tenisu,či tenistům,ale takový způsob rozhodování se mi pranic nelíbí.

Datum 18.02.2016

Vložil Petr Antoš

Titulek Re: Nové kurty

Odpovědět

Supr názor, je vidět jak to prostě funguje přesně tak jak jste popsal. To, že desítky možná stovky členů sokol živý asi nikoho nezajímá(nevím kolik dostává příspěvek na spolek Sokol od města) ale i tak se prostě rozhoduje o věcech dost privátně a ještě ktomu než si člověk zjistí pár informací, už se na tom pracuje.
Já jen doufám, že se to vyplatí nejvíc, že lidé ze Sokola jakožto delegáti si uvědomily, že tenisové kurty budou to nejlepší, protože jak pan Dvořák již napsal - zaberou veškeré zbytkové území, tudiž je to poslední možnost jak něco takového vybudovat. Snad poslouží a příště žádáme o včasné informace!

Datum 07.11.2013

Vložil David Novak

Titulek Badminton

Dobrý den,