plakát posvícení

Vítáme Vás na stránkách TJ Sokol Jílové u Prahy.

Naše tělocvičná jednota je nejstarší spolek v našem městě, byla založena v roce 1869, což je úctyhodné stáří 150!!! let, to neznamená, že jsme pouze parta seniorů.

Jsme spolek pro všechny bez rozdílu věku, kteří mají rádi sport a chtějí ho dělat pro zábavu a radost s pohybu.

V současné době má naše TJ Sokol 242 členů, kteří jsou registrováni v deseti oddílech.

Oddíly jsou zaměřeny na tyto sportovní činnosti:

Badminton, cvičení žen, florbal, nohejbal,tenis, stolní tenis a volejbal.

S mládeží pracují oddíly badmintonu, volejbalu, tenisu, stolního tenisu a florbalu.

V roce 2015 byl založen soutěžní oddíl tenisu dospělých.

Kdo máte chuť, přijďte si s námi zacvičit. Budete vítáni.

Rezervace kurtů na plážový volejbal a tenis je zde

(více informací o pronájmu)

beach kurt

Župní přebor ve volejbale

03.06.2010 14:25
Dne 22.5. proběhl na našich kurtech župní přebor ve volejbale smíšených mužstev. Po odřeknutí několika jednot, nakonec jen v počtu čtyř týmů. Náš A tým turnaj vyhrál , před kvalitním mužstvem Příbrami a Dobřichovic, naše Béčko zůstalo jen těsně za medailovou pozicí :).

Nový web

13.04.2010 11:39
Dnes byl definitivně spuštěn nový web sokola, změnili jsem hosting a s tím i design stránek. Novější web by měl být aktuálnější a živější..

Webová prezentace byla pokusně spuštěna

06.12.2009 19:37
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

01.12.2009 19:38
19.12. se koná Vánoční volejbalový turnaj (více...)   26.-27.9. Proběhly úspěšně oslavy 140. let založení TJ Sokola Jílové u Prahy O turnajích a sokolské zábavě... (více...)   Restaurace SOKOLOVNA NEKUŘÁCKÁ! (více...)