Brigády

Brigády 2013

• Vyhlašuji brigádu na novém kurtu, na sobotu 9.11. od 9 hodin. Budou se sázet túje a upravovat terén okolo obrubníků a vybírat kamení. Nářadí, krumpáč, lopata, hrábě, případně kolečko. Dejte vědět kdo přijde. Bogan

• Vyhlašuji další brigádu na plážák. Sobota 26.10.13 od 8 hodin. Budou se osazovat pasy z tvárnic okolo hřiště. Brigádu povede opět Michal Staněk 603976462. Prosím nahlaste se mu osobně, bude potřeba tak 8 lidí. Pokud vás přijde více je možno přesadit túje.

• Vyhlašuji brigádu na sobotu 12.10. od 8 hodin. Jedná se o betonování se o zabetonování trubek na sloupky na beach. kurt. Minimálně 6 lidí. V případě, že bude více brig. mohou se vysbírat kameny z terénu. Mářadí, lopaty, hrábě a ruce. Hlavně pro volejbalisty, ale mohou i ostatní sokolové. Mohou i ženy sbírat kamínky a hrabat.

Brigády 2012

a) Nalakovat a přilepit na strop dřevěné lišty.

b) Vyspravit a přetřít mapy na stropu vzniklé zatékáním.

c) Drobné zednické práce, vyspravení děr v omítce.

d) Vysbírat z trávy kameny okolo sokolovny, dát na hromadu a necháme je odvézt, aby se dala lépe sekat tráva.

Hlaste se u Bogana Hájka

Brigády 2010.

Aktuálně:

Komu chybí brigádnické hodiny má poslední možnost si je odpracovat na úklidu půdy.Zajistil jsem na půdě světlo. Lze uklízet kdykoliv. Košťata jsou připravena, lux také. Vezměte si kýble na vynášení suti. informace us tarosty

Starší:

Vážení, již jsme dostali nabídky na opravu oplocení, snažíme se snížit nákaldy. Proto vás žádám o pomoc. Součástí nabídky je demontáž starého oplocení, je to práce, kterou bychom si dokázali udělat svépomocí, tím bychom ušetřili 11500,-Kč.

Proto vás, žádám o pomoc. Bourání plotu se musí sladit s montáží nového, proto termín musím teprve dohodnout. Žádám reakcí od všech vedoucích oddílů, i od těch, kteří nebudou mít zájem se této akce zůčastnit.

Dále:

a)    Vyřezání křoví u tenisového kurtu a okolo plotu podél Spartakiádní
b)    Postříkat Rondapem náletové rostliny v areálu.
c)    Uklidit pytle s antukou.
d)    Postříkat Rondapem mech na kurtech

Je třeba začít s opravami po vandalech.
a) Natřít hnědou barvou plechové dveře od skladu nářadí a rozvodnou skříň.
b) Očistit plastové dveře od dětského hřiště od sprej. nápisů.
c) Srovnat okap, roh u kurtů.

d) Příprava kurtů na letní sezonu

Kurty je třeba nyní neustále válcovat a kropit, aby se po zimě utáhly a zpevnily a mohlo na nich začít brzy hrát a byly také v dobré kvalitě připravené na župní přebor ve volejbale (22.5. viz.)

Bogan Hájek (tel. 728 455 006)

Brigády jaro 2009.

Je tu jaro, tak by se mohlo začít s úklidem. Venkovní kurty si připraví jako vždy oddíly, volejbalu, nohejbalu a tenisu. Dále je třeba uklidit nepořádek v celém areálu sokolovny, papíry, PET lahve atd. Dále bychom potřebovali začít s úklidem půdy, je tam špína a letitý nepořádek. Je tu určitá šance na pronájem. Zájemci o brigádu se mohou přihlásit, nejlépe přes vedoucí oddílů, neváhejte, letos jsou brigády už za 100,-Kč.

Bogan Hájek

Brigády léto 2006.

1. Vyklidit půdičku za skladem.

2. Vyhrabat lipový květ okolo kurtů a vyřezat odmladky okolo lip.

3. Chemicky ošetřit nálet okolo Sokolovny.

4. Natřít radiátory v tělocvičně pod novými okny včetně trubek.

Hlaste se u starosty

mobil : 728 455 006

Brigády jaro 2006.

Prosíme vedoucí oddílů, případně i jednotlivce, aby se přihlásili na níže jmenované akce.

1. Vyřezání náletu v areálu sokolovny, zejména mezi dětským hřištěm a Tyršovou ul. a chemicky ošetřit.

2. Na našem pozemku okolo dětského hřiště vysbírat odpadky a kamení.

3. Uklidit odpadky okolo našeho pozemku od Tyršovy ulice.

4. Dokončit úklid nového skladu.

5. Jarní příprava volejbalového a nohejbalového kurtu – zajistí vedoucí oddílů nohejbal, volejbal A a volejbal Šufánci.

6. Jarní příprava tenisového kurtu – zajistí vedoucí oddílu tenis.

Hlaste se u starosty