Badminton A

Oddíl badmintonu A

Náš oddíl byl založen zhruba před 25 lety partou nadšených sportovců amatérů. Tento sport byl v té době, co se týká rozšíření a počtu hráčů, v Čechách zatím v začátcích. Spousta původních členů již oddíl opustila, ale jsou tací, kteří vydrželi a stále ještě aktivně hrají. V současné době čítá zdravé jádro oddílu cca 12 lidí. Z pohledu ostatních kolektivních sportů se může zdát, že je nás málo, ale vzhledem ke kapacitě sokolovny, je to akorát.

Scházíme se v sokolovně každý pátek od 20,45 hodin . Hrajeme většinou čtyřhry, ale pokud se nás sejde málo (nebo někteří méně zdatní odpadnou) dojde i na dvouhry. Někdy se hry protáhnou až do půlnoci. Jednou ročně, většinou na podzim, pořádáme otevřený turnaj, kam zveme i hráče jiných oddílů.

Všichni noví zájemci o tento sport jsou vítáni.

Sportu zdar a badmintonu zvlášť!