Volejbal A

Něco o nás.

Náš oddíl vznikl ještě dávno před obnovením činnosti Sokola, skupinka nadšenců se tehdy scházela ve školní tělocvičně, byli mezi námi bývalí jílovští volejbaloví reprezentanti, jiní notoričtí sportovci, a také ti, co si přišli jen tak pinknout. Po obnovení Sokola v devadesátých létech jsme patřili k nejaktivnějším při zvelebování Sokolovny a sportovišť. Časem se vytvořil stabilní základ dobré party, přibyli noví mladí nadaní volejbalisté, bývalí závodní hráči, děvčata z bývalých dětských oddílů, a naopak někteří odpadli.

V současné době chodí hrát z původních členů jen dva, ale ti, co ze zdravotních důvodů přestali, jsou s námi stále ve styku a zúčastňují se našich nevolejbalových akcí. Chodíme trénovat ve čtvrtek a v sobotu od 18 do 20 hod., zúčastňujeme se turnajů jílovského Sokola a ti nejlepší i turnajů jiných jednot na vyšší úrovni. Už jedenáct let jezdíme na prodloužené víkendy v zimě na běžky, na jaře na kola a na podzim do vysokých hor. Těchto akcí se zúčastňuje většina členů a zažíváme při nich kromě únavy z náročných túr i hodně dobré nálady.

Rádi mezi sebou přivítáme další vyznavače volejbalu a dobré party.

 

Přehled brigád volejbalu

 

Více fotoalb na:

https://sokoljilove.rajce.idnes.cz/

Z cest našeho horského vůdce:

https://vita.jilove.net/

 Návod na údržbu kurtů (od fy SIBERA):

 

Nová pravidla volejbalu z roku 2015 ke stažení v pdf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Volejbal A

/album/fotogalerie-volejbal-a/volejbal-a-00002-jpg/ /album/fotogalerie-volejbal-a/volejbal-a-00003-jpg/ /album/fotogalerie-volejbal-a/volejbal-a-00004-jpg/ /album/fotogalerie-volejbal-a/volejbal-a-00005-jpg/